Karışık Squishy Kokulu Gerçek Görünümlü Oyuncaklar

Yeni ürün

- Paket içinde 1 adet

Daha Fazla Detaylar

Müşterilerimiz bu ürünü

5
Kez satın almıştır

16,45 TL KDV Dahil

24 saat içinde kargoya verilir

Karışık Squishy Kokulu Gerçek Görünümlü Oyuncaklar

-Ürün ölçüleri ;

5-10 cm arasında değişkenlik göstermektedir. Rastgele gönderilmektedir.

- Paket içinde 1 adet

-Kredi kartı, Kapıda ödeme, Banka havalesi ve Eft ile ödeme imkanı

Squishy Nedir?

Son günlerde bir çok çocuğun Squishy’den bahsetmeye başladığını siz de duymuşsunuzdur.  Squishy aslında kısa bir anlatımla süngerimsi – esnek – yumuşak anlamı taşır. Halihazırda piyasada buna benzer Squishy oyuncak’lar ve objeler bulunuyor. Piyasa ismi ile Squishy henüz çok yeni bir terim olmasına rağmen bir çok çocuğun ve gencin de dikkatini çekmeyi başarmış durumda. 
Aslında şekil olarak daha çok meyve, yiyecek (Karpuz, elma , kek ,dondurma gibi) ürünler olsa da çeşitli hayvan figürü şeklinde olanlar da çocuklar tarafından beğeniliyor.

Squishy ile slime aynı şey mi?

Squishy ile slime aynı şey değil. İkisinin karıştırıldığı doğru ancak Squishy slime’dan çok farklı. Squishy dediğimiz nesnelerin ya da oyuncakların belli bir şekli , rengi var ve şekli bozulduğunda esnek olduğundan yeniden eski halini alıyor. Oysa slime için aynı şey geçerli değildir. Yine de yumuşaklığı yönünden slime benzeri olduğundan Squishy ile slime karıştırılabiliyor.

Squishy nerden alınır?

Şimdilik Türkiye’de sadece bazı internet sitelerinde arama yaparak Squishy oyuncak alabilirsiniz. Açıkçası henüz oyuncakçıların tezgahlarında yer aldığı pek söylenemez. Hatta internet üzerinden alış veriş yapılan siteler arasında Türkiye’den satış yapanlar da çok sınırlı sayıda.

Squishy fiyatları

Kısaca fiyatlardan bahsetmemek olmaz ancak satışı genellikle internet üzerinden olduğundan fiyatlar oldukça değişkenlik gösteriyor. Türkiyede Squishy Oyuncak fiyatı 15 Tl ‘den başlarken artarak devam ediyor. Tabi bunlar en küçük boydaki oyuncaklar. En popüler olanlardan birini ise yaklaşık 40-60 Tl ‘ na satın alabilirsiniz. Yurt dışında fiyatlar çok daha düşük olsa da kargo ücretlerini hesap etmeli ve uzun sayılabilecek bekleme süresini de hesaba katmanızı tavsiye ederim.

  • Renk Karışık Renkler

Şu anki müşteri yorumları.

Bir Yorum Yaz

Karışık Squishy Kokulu Gerçek Görünümlü Oyuncaklar

Karışık Squishy Kokulu Gerçek Görünümlü Oyuncaklar

- Paket içinde 1 adet

Path: > > > Karışık Squishy Kokulu Gerçek Görünümlü Oyuncaklar

Öneri (30 adet)