Gizlilik İlkeleri

Üyelerimizin-Müşterilerimizin www.RoyalKurabiye.com sitemize ("Sitemiz") vermiş olduğu bilgilerin gizliliği, korunması ve ilgili diğer hususlarda aşağıda cari kuralları belirtilen Gizlilik Politikası benimsenmiştir.

 • Sitemize girilen bilgilerin ve işlemlerin güvenliği için gerekli önlemler, bilgi ve işlemin mahiyetine göre " Taslakoğlu Gıda ürünleri ve Ev Gereçleri " ve/veya ilgili kart kuruluşlarınca sistem ve internet altyapısında alınmıştır. Tüm kredi kartı işlemleri ve onayları tarafımızdan bağımsız olarak ilgili banka ve benzeri kart kuruluşları‘nca online olarak aranızda gerçekleştirilmektedir (Kredi kartı şifresi gibi bilgiler "Taslakoğlu Gıda ürünleri ve Ev Gereçleri"  tarafından görülmez ve kaydedilmez).
 • Müşterilerimizin Sitemize üyelik, ürün/hizmet satın alma ve bilgi güncelleme amaçlı girdikleri bilgiler, özellikle kredi kartı ve banka kartlarına ait gizli bilgiler diğer internet kullanıcıları tarafından görüntülenemez.
 • Üyelerimize-Müşterilerimize ait bilgiler yasal düzenlemelerin öngördüğü sorumluluklarımız çerçevesinde ilgili kuruluşlara açıklanabilir. Ayrıca üyelikleri ve/veya alışverişleri sırasında vermiş oldukları iletişim bilgileri (telefon, adres, e-mail vs) ve diğer kişisel bilgiler Sitemize üyelik işlemlerinizin yapılması, güncellenmesi, muhtelif ürün/hizmetlerin "Taslakoğlu Gıda ürünleri ve Ev Gereçleri " tarafından verilebilmesi/satımı, ürün/hizmet ücret-masrafı tahsilatları ve çeşitli tanıtım, reklam, promosyon, iletişim, satış ve kartlandırma uygulamaları için süresiz olarak kayda alınabilir, "Taslakoğlu Gıda ürünleri ve Ev Gereçleri " ve belirtilen kuruluşlar nezdinde saklanabilir, işlenebilir, gerekli görülen hal-yer ve zamanda paylaşılabilir ve kullanılabilir.
 • Royalkurabiye'nin gönderdiği tüm e-postalarda yer alan “üyelikten ayrıl” linkini kullanarak tek tıkla, kolayca e-posta bülten üyeliğinden ayrılabilirsiniz.
 • Sitemizde yer alan her türlü bilgi, içerik ile bunların düzenlenmesi ve kısmen/tamamen kullanımı konusunda (Taslakoğlu Gıda ürünleri ve Ev Gereçleri ile anlaşmasına göre üçüncü şahıslara ait olanlar hariç) tüm fikri-sınai haklar ve mülkiyet hakları Taslakoğlu Gıda ürünleri ve Ev Gereçleri ‘ne aittir.
 • Ek bilgi almak istediğiniz konularda haftaiçi 09:00 - 17:00 saatleri arasında 0850 346 6810 numaralı Müşteri Hizmetleri telefonumuzdan veya bilgi@royalkurabiye.com eposta adresinden danışabilirsiniz.

 

 • Adresi :
  Merkez :Kazım Karabekir mahallesi gazi ethem paşa bul no 137 İlkadım / Samsun

  Operasyon Şube:Rüzgarlıbahçe Mah. Çınar Sok. No:3/A Demir Plaza Kavacık/Beykoz / İstanbul

 • Telefon : 

  +90 850 532 5007 (Müşteri Temsilcisi)