Kredi kartıyla alışveriş yaparken güvende miyim?
kredi kartıyla yapacağınız alışverişlerde güvenliğiniz için en son teknolojileri ve en iyi servis sağlayıcıları kullanır. Kişisel bilgilerinizi girdiğiniz her sayfada tarayıcınızın altında bir anahtar vardır. Bu anahtar, tarayıcınızla gönderdiğiniz hiçbir bilginin üçüncü şahıslarca görünemeyeceğinin işaretidir. Ayrıca; sitemizden yapacağınız tüm alışverişlerde yüksek güvenlik standartları geçerlidir. EV SSL Güvenlik Sertifikası, PCI Compliance ve 3D Secure servisleri sayesinde güvenliğinizi riske atmadan sitemizde özgürce alışveriş yapabilirsiniz.

Hangi Banka Kredi kartları geçerlidir?
Tüm banka kredi kartları geçerlidir.

 
3D Secure ( Güvenli Alışveriş ) Nedir ?


 

  

Web siteleri üzerinden , kredi kartı ile yapılan ödemelerde kart sahibinin güvenliğini sağlamak amacıyla bankaların firmalar ile yaptığı ortak çalışmaya 3D Secure denir. 3D Secure ile yapılan ödemelerde banka ve kullanıcı ekranında , banka tarafından sunulan özel bir 3D işlem ekranı açılır ve alışveriş yapılan kredi kartının sahibinin cep telefonuna sms ile onay kodu gönderilir veya kart sahibi dışında kimsenin bilmediği özel bilgiler istenir. Bu şekilde yapılan başarılı ödeme işlemlerinde , banka herhangi olumsuz bir durumda tüm sorumluluğu üzerine alır.

3D Secure , çalıntı bir kredi kartı ile yapılacak alışverişleri rahatlıkla önler. Sebebi de kart sahibinin telefonuna onay sms bilgisi gönderilerek ödemenin tamamlanmasıdır.

 

Aşağıda 3D Secure Ekranlarını Görebilirsiniz.

 

 

  3D Sisteminin Kart Sahibine Faydaları

 

  • İnternet alışverişlerinizde , 3D Secure / Verified by Visa / SecureCode , mevcut kart bilgilerinizi korur. Sisteme kayıt olmak ve kullanmak çok kolaydır.
  • Koruma : 3D Secure mevcut kart bilgilerinizi , kendinizin belirleyeceği şifreniz ve kişisel güvenlik cümlenizle korumaya alır.
  • Kolaylık : Sizden başka hiç kimse katılımcı internet mağazalarından sizin kartınızla alışveriş yapmaz.3D Secure şifrenizi sadece siz bilebilirsiniz.
  • Kolay Kayıt ve Kullanım : Sisteme kayıt olmak internet üzerinden çok kolaydır. Kayıt olduktan sonra tek yapmanız gereken ödeme sırasında bankanız tarafından telefonuza gönderilen sms onay kodunu girmek.

 3D Secure Nasıl Başvurulur ?

 3D Secure ile işlem yapabilmek için kartınızın dahil olduğu bankaya başvurmanız ve 3D Secure şifrenizi almanız gerekir.

Alışverişiniz esnasında 105 hata kodu 3DS authenticaiton error hatası alıyorsanız ,  3D Secure onay şifresini yanlış giriyor olabilirsiniz , yada kartınız 3D Secure Güvenli Ödeme Sistemine kayıtlı değildir.

Bankanızla iletişime geçip bu konu ile ilgili bilgi alabilirsiniz.

Neden Kredi kartına Taksit yok?
Yasalar gereği taksit uygulaması telefon,kontör,gıda ve altın (kuyumculuk) ürünleri haricindeki ürünler için geçerli olup, banka bazında değişiklik göstermektedir.
RoyalKurabiye.com Gıda ürünü sattığı için Kredi kartına taksit uygulamamız yoktur.


www.royalkurabiye.com