Chippin nutella

Kampanya 16 - 30 Nisan 2018 tarihleri arasında www.royalkurabiye.com adresinde Chippin ile yapılan ödemelerde geçerlidir.


İlginiz için teşekkürkler. Kampanyamız sona ermiştir. 

Nutella stoklarımızda kalmamıştır.

Kampanya dahilinde tek seferde yapılan 25 TL ve üzeri ödemelerde 400 gr. Nutella hediye olacaktır.

Chippin ile www.royalkurabiye.com adresinden müşteri temsilcisi ile mesajlaşarak veya 0850 532 50 07 numaraları müşteri hizmetleri numarası ile uzaktan ödeme yapılabilecektir.

Kampanyadan her kullanıcı bir defa faydalanabilir ve kampanyaya katılım ilk 84 kişi ile sınırlıdır. Kampanya, katılım sınırı olan 84 kişiye ulaştığında, bitiş tarihinden önce yayından kaldırılacaktır.

Chippin ile ödeme yapmak veya Chippinlerini harcamak için öncelikle kredi kartını uygulamaya eklemelisin. Chippinlerini kullanarak yaptığın ödemeler üzerinden tekrar Chippin kazanamazsın. Chippin harcaması dışında kredi kartın ile yaptığın ödemelerden %4 Chippin kazanacaksın.

Chippin ve Royal Kurabiye kampanya koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.

Kampanya süresince www.royalkurabiye.com web sitemizden Kargo ücreti hariç Chippin ile ödemelerde minimum sepet tutarı 25 TL olmalıdır. (Kargo dahil 30,50TL)

  • 9,45 TL

    Kampanya 16 - 31 Mart 2018 tarihleri arasında www.royalkurabiye.com adresinde Chippin ile yapılan ödemelerde geçerlidir. Kampanya dahilinde tek seferde yapılan 25 TL ve üzeri ödemelerde 400 gr. Nutella hediye olacaktır.

    9,45 TL
    24 saat içinde kargoya verilir.