KAPIDA ÖDEME SİSTEMİ ONAY

Kapıda ödemeyi dilerseniz nakit, dilerseniz kredi kartı ile gerçekleştirebilirsiniz. Kapıda kredi kartı ile ödemelerde kargo şirketinin POS terminalleri kullanıldığı için taksit yapılamamaktadır.

Kapıda nakit veya kapıda kredi kartı ile gerçekleştirilen ödemelerden sipariş büyüklüğüne bakılmaksızın 8.50 TL “kapıda tahsilat ücreti” alınmaktadır. “Kapıda tahsilat ücreti” otomatik olarak ürün faturanıza yansıtılmakta olup bahse konu sipariş bedelinin tahsili ve tarafımıza havalesi esnasında karşılaşılan maliyetlere istinaden kargo şirketleri tarafından talep edilmektedir.

Kapıda ödeme seçenegi tercih edilen siparişleriniz telefon ile teyit işlemi yapıldıktan sonra kargoya verilecektir. Güvenliğiniz için telefonla teyit görüşmeleri kayıt altına alınmaktadır. Telefonla teyit işleminin en kısa sürede gerçekleştirilebilmesi için siparişinizde belirttiğiniz telefon numarası ve e-posta bilgilerinizin doğrulugunu lütfen kontrol ediniz.

 

Kapıda ödeme için tek yapmanız gereken ödeme sayfasından aşağıdaki adımları izlemek.

1.

2.

3.

Alışverişinizi tamamlarken ödeme seçminde Kapıda Ödeme seçeneğini seçin.Cep telefonunuzdan "KAPIDA ODEME ONAY"  yazıp 08505325007 Numaraya SMS(Mesaj) gönderinKargo görevlisi siparişinizin teslimatı anında
ödemenizi yapın.

Kapıda ödeme ile aldığınız siparişler MNG kargo ile gönderilecektir.
Kapıda ödeme hizmet bedeli 8.50TL'dir.