150 TL ve Üzeri Alışverişe Kargo Bedava veya Türkiye'nin Her Yerine Kargo 4,75 TL

Bedava Kargo!

Tüm ürünlerde geçerli 100 TL ve üzeri alışverişlerinizde Bedava KARGO fırsatından yararlanabilirsiniz.

KAMPANYA KOŞULLARI:
• Bedava kargo kampanyası, www.royalkurabiye.com üzerinden yapılan perakende alışverişlerde 31 Ağustos 2018 tarihine kadar geçerli olup kurumsal (ticari) alışverişlerde geçerli değildir.

•  Köy ve Kasabalara Kargo teslim edilmeyebilir.

•  www.royalkurabiye.com kampanya koşullarını değiştirme ve kampanyayı önceden haber vermeksizin bitirme hakkını saklı tutar.


MNG Kargo Dağıtım Saatleri ve Akşam Teslimat Hizmeti

MNG Kargo dağıtım saatleri, MNG Kargo’nun iş veya başka sebeplerden ötürü gündüz evde olamayacak müşterileri de göz önünde bulundurularak ayarlanmıştır. Geliştirdiği yenilikçi projelerle hem kargo sektörüne hem paydaşlarına değer katan MNG Kargo’nun Akşam Teslimat hizmetiyle, gündüz herhangi sebepten evinde olamayacak kişilerin kargoları akşamları teslim edilebilmektedir. MNG Kargo teslimat saatleri, Akşam Teslimat hizmeti kapsamında tamamen müşteri memnuniyeti yaklaşımıyla geliştirilmiştir. Bu kapsam dahilinde planlanan MNG Kargo dağıtım saatlerine göre, cumartesi günleri ve tatil günleri dışındaki tüm günlerde akşam 19:00 ile 21:00 arasında teslimat işlemleri gerçekleştirilebilmektedir. Akşam Teslimat hizmeti sunan MNG Kargo şubelerine aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

MNG Kargo Akşam Teslimat Şubelerine ulaşmak için tıklayınız: http://www.mngkargo.com.tr/tr/aksam-teslimat-subelerimiz

MNG Kargo Mesai Saatleri

MNG Kargo mesai saatleri, müşterilerine en avantajlı kargo anlaşmasını yaparak kargo giderlerini düşüren ve tüm kargo işlemlerini tek panel üzerinden gerçekleştirme imkanı sunan OfisPaneli’nin anlaşmalı tedarikçisi olan MNG Kargo’nun, günlere göre hizmet sunduğu saat aralıklarını göstermektedir.

MNG Kargo Mesai Saatleri; hafta içi 08:3018:00 arasında; Cumartesi günleri ise 08:3015:30 arasındadır. MNG Kargo, Pazar günleri kapalıdır.

MNG Kargo ile kapıda ödemeli sipariş verebilirsiniz !

Kapıda ödemeyi dilerseniz nakit, dilerseniz kredi kartı ile gerçekleştirebilirsiniz. Kapıda kredi kartı ile ödemelerde kargo şirketinin POS terminalleri kullanıldığı için taksit yapılamamaktadır.

Kapıda nakit veya kapıda kredi kartı ile gerçekleştirilen ödemelerden sipariş büyüklüğüne bakılmaksızın 6.5 TL “kapıda tahsilat ücreti” alınmaktadır. “Kapıda tahsilat ücreti” otomatik olarak ürün faturanıza yansıtılmakta olup bahse konu sipariş bedelinin tahsili ve tarafımıza havalesi esnasında karşılaşılan maliyetlere istinaden kargo şirketleri tarafından talep edilmektedir.

Kapıda ödeme seçenegi tercih edilen siparişleriniz telefon ile teyit işlemi yapıldıktan sonra kargoya verilecektir. Güvenliğiniz için telefonla teyit görüşmeleri kayıt altına alınmaktadır. Telefonla teyit işleminin en kısa sürede gerçekleştirilebilmesi için siparişinizde belirttiğiniz telefon numarası ve e-posta bilgilerinizin doğrulugunu lütfen kontrol ediniz.

 MNG kargo Tahsilatlı gönderi